Ojedinělý online test finančních poradců

Víte, že pokud se chce někdo stát poradcem nebo pojišťovacím zprostředkovatelem, má to úplně jednoduché? Musí být pouze starší osmnácti let a úspěšně složit zkoušky, které vede Česká národní banka. Dovršení dospělosti zřejmě není žádným problémem. Pro někoho by ale mohly být překážkou právě ty zkoušky. Běžný člověk správné odpovědi prostě nezná. Musíte se problematice aspoň trošku věnovat.

Více na Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT …

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti z netu a jeho autorem je Roman Simku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Ojedinělý online test finančních poradců

  1. Behem testu se uskutecnilo vice nez 60 schuzek se sedmadvaceti poradci.  Hodnoceni probihalo stejnou formou jako znamkovani ve skole na skale od 1 do 5. Test prokazal, ze kvalita financnich poradcu je znacne kolisava, ale existuji znacky, na ktere je mozne se s velkou pravdepodobnosti spolehnout, protoze maji nastaveny standardizovany a klientsky orientovany zpusob prace svych poradcu. Testem prosli take bankovni poradci, ktere test vystavil primemu srovnani s poradci pracujicimi na zivnostensky list.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *